ואם ניגשתי לשני מכרזים השנה?

הצגת הודעה בפורום הכנה למבחני מיון
RSS    חפש הודעות
תיאור הפורום   |   הודעת המנהל/ת   |   חוקי הפורום   |   בהנהלת: mhadar

ואם ניגשתי לשני מכרזים השנה?   

מאת:  פלונית    Jul 18, 2019  ||  14:52

בשנה החולפת התמודדתי בשני מכרזים לתפקידים דומים של ייעוץ משפטי בשירות המדינה, בשניהם עליתי לוועדת הבוחנים ולא נבחרתי. כעת אני ניגשת למכרז שלישי לתפקיד דומה, עדיין לא עברה שנה וכל המבחנים מתקיימים באותו מכון. על רקע זה, אני תוהה - אם במכרז הראשון קיבלתי ציונים יחסית גבוהים ובמכרז השני ציונים גבוליים, איזה משני הציונים ייחשב לי אוטומטית אם יפטרו אותי מהמבחנים במכרז הנוכחי? האם הציון המוקדם והגבוה יותר או המאוחר והנמוך?

ובהרחבה: במכרז הראשון קיבלתי 7.90 באבחון הקוגניטיבי ו-6.93 באבחון ההתנהגותי-אישיותי. במכרז השני שאליו ניגשתי פטרו אותי מהאבחון הקוגניטיבי (בהתאם לכלל ששולל את זכותנו לעבור אבחון שכבר עברנו בשנה האחרונה) ונתנו לי בו את הציון 7.71, שלהבנתי, התבסס על ציון האבחון הקוגניטיבי שלי במכרז הראשון, במשוקלל עם ציוני הנבחנים במכרז השני. עם הציון הזה עליתי לשלב האבחון ההתנהגותי-אישיותי, ממנו כבר לא פטרו אותי (כנראה משום שהתפקיד כרוך ביכולות שכנוע ומו"מ באנגלית, וחלק מהמבחנים הקבוצתיים בו אכן היו שונים לגמרי), קיבלתי בו את הציון 6.23 וכאמור, אתו עליתי לוועדת הבוחנים אך לא נבחרתי.

כעת אני ניגשת למכרז שלישי עבור תפקיד דומה במשרד ממשלתי אחר, כשבעצם יש לי ציון מהאבחון הקוגניטיבי הראשון, ושני ציוני אבחון התנהגותי-אישיותי: אם יחליטו לפטור אותי מאחד השלבים או משניהם, איזה ציון ייחשב לי לצורך שקלול מול נבחני המכרז הנוכחי -האם הציון הראשון והגבוה יותר, או הציון המאוחר והנמוך יותר? האם השיקול הוא "FIFO" או שייקחו את הציון מהאבחון הקוגניטיבי שמרכיביו יותר דומים למרכיבי האבחון שיידרש הפעם (במקרה כזה מדובר באבחון הראשון והגבוה יותר...)? סליחה על האורך ותודה על הסבלנות :)

הוסף תגובה
  מסר לכותב/ת   קישור להודעה   הדפסה   שלח לחבר/ה
• 
ואם ניגשתי לשני מכרזים השנה?   פלונית   > אתה נמצא כאן
  Jul 18, 2019 | 14:52

מקרא:   ללא תוכן ° הודעה חדשה New Message
לחיצה על העיגול תוביל לפתיחת ההודעה בעמוד נפרד