מכון הכנה למבחני מיון לעבודה - מכון הדר: הגיע מוכן לכל מבחן! - קבלה לרפואה - מבחני מו"ר ומרק"ם

הכנה למבחני מו"ר ומרק"ם - קבלה לרפואה

מערכות מו"ר ומרק"ם נועדו לאפיין את המועמדים לפי משתנים אישיים שאינם נמדדים בבחינות הבגרות ובבחינה הפסיכומטרית, לדוגמא כישורי תקשורת בין-אישית, מודעות עצמית, בגרות והיכולת להתמודד עם מצבים שונים. המועמדים מוערכים על בסיס התנהגותם, דעותיהם, עמדותיהם ותיאורי החוויות שהציגו.
למערכות מו"ר ומרק"ם שני חלקים:
  1. שאלון אישי-ביוגרפי: מורכב מ-10-15 שאלות פתוחות, ונועד על מנת לקבל פרטים על העבר של המועמד וללמוד על מצבים איתם התמודד, כמו כן על מערכת השיקולים המנחה את המועמד במצבים שונים בחיים. הזמן המוקצב לשאלון הוא כשעתיים וחצי.
  2.  מרכז הערכה: כל מועמד ייבחן בשמונה תחנות אישיות מהסוגים הבאים:
  • תחנות ראיון אישי- המועמד יישאל על ידי מראיין על התנסויות בעברו.
  • תחנות דיון בסוגיה הנוגעת למקצוע הרפואה: המועמד יתבקש להביע את דעתו ועמדותיו בסוגיות הנוגעות למקצוע הרפואה על יסוד מקרה שיוצג לו.
  • תחנות סימולציה עם שחקן ותחקיר על הסימולציה: המועמד יפגוש שחקן שישחק תפקיד בסיטואציה מסוימת. לאחר מכן, מעריך שצפה בסימולציה יתחקר את המועמד על מה שהתרחש במהלך הסימולציה.
 
  תהליך ההכנה במכון הדר למבחני מו"ר ומרק"ם כולל:
  • מילוי שאלון ביוגרפי ושאלון שיפוט: השאלון הביוגרפי נועד לנבא את ההתנהגות של המועמד בעתיד על סמך העבר ולהעריך אלו תכונות היוו אבני דרך לאורך השנים. לאחר המילוי, תתבצע פגישת משוב אישית עם פסיכולוג תעסוקתי מומחה. שאלון השיפוט נועד לבחון את היכולות של המועמד לנתח דילמות מוסריות ואת האופן שבו הוא מגיע להחלטה מנומקת.
  • ראיון אישי עם פסיכולוג תעסוקתי.
  • סימולציות ודיון על דילמות: מתבצעים מול פסיכולוג תעסוקתי אשר מכין את המועמד על ידי סימולציה, משוב והסבר אישי. 

הייחודיות במכון הדר הינו ביחס האישי, הסבלני, האכפתי, התומך, המכוון, המדריך והמלמד, הניתן לכל מועמד שמגיע לבצע את תהליך ההכנה.
צרו קשר 
צרו קשר 
סניף חיפה
שד' ההסתדרות 25, מפרץ חיפה
בניין הסיטי מול, צמוד למרכזית המפרץ
ותחנת רכבת לב המפרץ

טלפון: 04-8419449 

מפת הגעה

סניף תל-אביב
פלאפון: 052-6494042/ 053-2296042
 
צלצל עכשיו לקבלת ייעוץ ורכישת ערכת מבחנים פסיכוטכניים באינטרנט התואמת למכון ולתפקיד שהינך מוזמן אליו