מכון הכנה למבחני מיון לעבודה - מכון הדר: הגיע מוכן לכל מבחן! - הכנה למבחני מיון לעבודה - למה זה חשוב

הכנה למבחני מיון לעבודה- למה כן?

שוק התעסוקה בארץ מציב היום רף גבוה יותר למתמודדים על משרה, זהו שוק שהופך יותר ויותר מתמחה, כשרצון המעסיק לקלוט עובד שיענה על קריטריונים רבים הולך וגובר.
המעסיקים פונים היום לחברות מיון מקצועיות המספקות חוות דעת אובייקטיביות מנותקות משיקולים אישיים או מקצועיים וכך ניתן לדרג בין מספר מועמדים שמגיעים לקו הגמר ולהחליט על האחד המתאים.
חשוב לזכור שמבחנים אלו לא נועדו לבדוק את מקצועיות הנבחן, אלא את יכולותיו ההתנהגותיות. המבחנים כוללים מבחני ידע, מבחני אישיות, ראיון עם פסיכולוג ודינאמיקה קבוצתית ולאורך כל יום המבחנים נאסף מידע רב על הנבחן שמצטרף לחוות הדעת הכללית המדווחת.
 
אנחנו במכון הדר נשאלים פעמים רבות האם ניתן להתכונן ליום כזה? האם זה מקדם? משפר את סיכויי לקבל את המשרה?
 
והתשובה היא חד משמעית "כן"

מהמשובים שאנו מקבלים מנבחנים רבים "למה כן" מתקבלים הנתונים הבאים:
 
כן, כי הכנה נכונה פותרת את אלמנט אי הוודאות
הכנה נכונה למבחני המיון פותרת את אלמנט אי הודאות והלחץ מפני הלא מוכר דווקא במבחני מיון לעבודה בניגוד למבחני ידע מוגדרים, אי הוודאות עצומה לגבי מה ישאלו? מה נכון או לא נכון?
 
כן, כי הכנה מפיגה את המתח הראשוני
נבחנים לעיתים בשלב ההתחלתי, ביושבם מול דף הבחינה חשים תחושה של "שחור בעיניים" כל הידע, ההתמצאות, האנרגיות מתמוססות והם לא מצליחים להתחיל את המבחן. בדרך כלל זהו מתח ראשוני וסביר אך יש כאלה שהתחושה משפיעה בהמשך הבחינה.
 
כן, כי נבחנים אחרים חלקם עבר הכנה
יש לקחת בחשבון כי גם אם אתם לא התכוננתם סביר להניח שאחרים כן עשו זאת, מה שמוביל להבדל בין חובבן למקצוען, בין אחד שהתאמן לתחרות כלשהי, בליווי איש מקצוע מומחה שחושף אותו לכל הטיפים ושיטות הלימוד, לבין חובבן שניגש לתחרות ללא כל אימון.
 
כן, כי הכנה נכונה מלמדת איך לשווק את עצמכם נכון
הכנה לא מתיימרת לשנות אף אחד (ובטח לא בטווח לימוד כה קצר) אך היא כן מלמדת איך להבליט את היתרונות שלכם, את הצדדים החיוביים, החוזקות והעוצמות שבכם בדיוק כפי שמשווקים מוצר ומבליטים את היתרונות שלו.
 
כן, כי תרגול מוביל לשיפור
עצם התרגול של המבחנים משפר את התוצאות הן בכמות והן באיכות בדיוק כמו בפסיכומטרי.

כן, כי היחס אישי וממוקד בנבחן
יחס אישי לכל נבחן, ההתמודדות עם הקשיים הספציפיים שלו, חיזוק העוצמות, והגמישות בשעות הלימוד מאפשרת לכל אחד להגיע למבחן במיטבו.
צרו קשר 
צרו קשר 
סניף חיפה
שד' ההסתדרות 25, מפרץ חיפה
בניין הסיטי מול, צמוד למרכזית המפרץ
ותחנת רכבת לב המפרץ

טלפון: 04-8419449 

מפת הגעה

סניף תל-אביב
פלאפון: 052-6494042/ 053-2296042
 
צלצל עכשיו לקבלת ייעוץ ורכישת ערכת מבחנים פסיכוטכניים באינטרנט התואמת למכון ולתפקיד שהינך מוזמן אליו