מכון הכנה למבחני מיון לעבודה - מכון הדר: הגיע מוכן לכל מבחן! - אימון אישי

אימון אישי

האימון הינו תהליך ממוקד ומכוון מטרה
האימון הוא תהליך דינאמי, ממוקד וקצר מועד, המתבצע באמצעות מאמן אישי, שמסייע לפרט לפתח את יכולותיו הרגשיות והמחשבתיות.

המטרה היא להעצים את הפרט ולהביאו להישגים גבוהים יותר במעגלי חייו השונים, ולסייע לו לממש אתגרים ומטרות.

באימון נלמד להסיר חסמים רגשיים באמצעות כלים המאפשרים למתאמן לנצל ולמצות את הפוטנציאל הטמון בו. תפקיד המאמן הוא לסייע למתאמן להתמודד עם החסמים ולבנות יכולות שיובילו אותו בצורה טובה יותר להשיג את מטרותיו.

לקביעת פגישה התקשר: 04-8419449

האימון הינו תהליך למידה אינטראקטיבי - מודרך המכוון מטרה.


במהלך תהליך האימון אנו עוסקים בזיהוי הכוחות ונקודות החוזק של המתאמן מצד אחד ומצד שני אנו מזהים את דפוסי ההתנהגות, המחשבות והאמונות המעכבים את המתאמן. 
 המטרה היא להבין מה מקדם ומה חוסם אותו בדרך להשגת מטרותיו ושאיפותיו. בתהליך האימון האישי, המתאמן מגיע לתובנות לגבי כוחותיו וחולשותיו ביחס להשגת המטרה. המתאמן מעלה למודעות את החסמים הרגשיים והערכיים והאמונות המעכבות אותו ומתחבר ליכולות הפנימיות שלו. תהליך זה יגרום לכך שבטחונו העצמי ישתפר ובסיום התהליך, בעזרת המאמן, הוא ימצא בעצמו את הכוחות להגשים את רצונותיו. 
תהליך האימון האישי יאפשר למתאמן להתמקד בנושאים בחייו שבהם המצוי עולה על הרצוי, ויסייע בחידוד רצונותיו האמיתיים ומציאת הנתיב להגשמתם.

המאמן הינו למעשה גורם מכוון, מדרבן, תומך ומניע את המתאמן לעשייה והשגת היעדים בתוך מסגרת עבודה מובנת.

סוגי האימון המתקיימים במכון הדר סניף חיפה
אימון אישי - אימון לשיפור הביטחון העצמי ושיפור התדמית האישית: התמודדות עם קשיים חברתיים, פספוס של הזדמנויות, בעיות בתקשורת בינאישית, ירידה בערך העצמי, תחושות של בדידות.

אימון עסקי - ליווי ותמיכה מקצועית לבניה והקמת עסק חדש, ומימוש שאיפות לעצמאות עסקית כלכלית. 

אימון אישי לקריירה  - אימון זה מיועד לאנשים הנמצאים במצב ממושך של התמודדות עם תחושות של חוסר סיפוק מתמשך בעבודה, והרגשה של מצב תקיעות בעבודה, התמודדות עם שחיקה בעבודה, חוסר אתגר וחוסר עניין.

אימון למנהלים בתוך הארגון - אימון זה מיועד למנהלים המעוניינים לפתח מיומנויות ניהול תוך רכישת כלים מקצועיים להתמודדות עם מצבים שונים המתעוררים בארגון, תוך איזון בין דרישות הארגון ובין יכולות וצרכי העובדים. האימון מקנה כלים מתאימים להתמודדות עם הנעת עובדים וניהול צוות, הובלה וקידום פרויקטים, יכולת קבלת החלטות, יכולת הדרכה ואסרטיביות ניהולית, הקניית מיומנויות לחשיבה עצמאית, והעצמת היכולות וזיהוי החולשות. כמו כן פיתוח כישורי מנהיגות, התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר. 

במכון הדר חיפה אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בתחום האימון שיסייעו לכם להכיר ביכולות והכישורים הטמונים בכם ולהביאם לידי ביטוי בצורה נכונה, תהליך אשר יאפשר לכם לממש את המטרות והשאיפות המקצועיות והאישיות הטמונות בכל אחד.

הייחודיות במכון הדר הינו ביחס האישי, הסבלני, האכפתי, התומך, המכוון, המדריך והמלמד, הניתן לכל מתאמן שמגיע לבצע את
תהליך האימון האישי.

 
צור קשר 
סניף חיפה
שד' ההסתדרות 25, מפרץ חיפה
בניין הסיטי מול, צמוד למרכזית המפרץ
ותחנת רכבת לב המפרץ

טלפון: 04-8419449 | נייד: 052-6494042
מפת הגעה
 
צלצל עכשיו לקבלת ייעוץ ורכישת ערכת מבחנים פסיכוטכניים באינטרנט התואמת למכון ולתפקיד שהינך מוזמן אליו